محو شدن نشانگر ماوس به چه علت است

گاهی اوقات وقتی که ماوس را به سیستم متصل کرده ایم و در حال کار کردن با آن هستیم ناگهان نشان گر ماوس محو می شود و دوباره قابل رویت می شود! این مشکل به طوری است که نمی توانیم با ماوس کار کنیم. راه حل و عیب یابی این مشکل چیست؟

نشان گر ماوس

بدین منظور ممکن است مشکل یا سخت افزاری باشد و یا اینکه از خود سیستم و ویندوز باشد.
یکی از این راه ها این است که ابتدا پورت ماوس را چک کنید که سالم باشد اگر پورت سالم بود می توانید خود ماوس را چک کنید که مشکلی در سیم ها وجود نداشته باشد که قطع و وصلی رخ دهد. برای امتحان ماوس کافیست ماوس را به یک سیستم سالم وصل کنید و امتحان کنید
اگر این دو راه را امتحان کردید و مشکل نداشتید می توانید به فکر مشکلات کارت گرافیک باشید! گاهی مشکل از سخت افزارهای غیر موس است پس برای حل این مشکل می توانید درایور کارت گرافیک تان را دوباره نصب کنید و نتیجه را مشاهده کنید.
گاهی اوقات مجبور می شوید که بعد از طی کردن این راه ها، سیستم را به یک متخصص نشان دهید! سعی کنید راه هایی را که قبلا خودتان رفته اید را یکبار با نظارت متخصص طی کنید شاید شما در این بخش ها به نکاتی کم توجهی کرده باشید پس نیاز به یک متخصص دارید تا کارتان را تایید کند.
گاهی اوقات اگر هیچ مشکل سخت افزاری و نرم افزاری رویت نشد یکبار نصب ویندوز می تواند مشکل را تا حد زیادی رفع کند هرچند بسیاری از افراد استفاده از ویروس یاب را هم پیشنهاد می دهند!
شما هم امتحان کنید و نتیجه را هم به ما بگویید! نکات بالا مطالبی در مورد آموزش تعمیرات لپ تاپ ارائه می دهد.