از تبلت ها چه استفاده هایی می شود

امروزه علاوه بر رایانه های رومیزی و لپ تاپ ها از دستگاه های مختلف مانند تبلت ها و تلفن های هوشمند نیز استفاده می شود. اما سوالی که به ذهن خطور می کند این است که کاربران از این دستگاه ها چه استفاده هایی می کنند. در این مطلب به بررسی نتایج نظرسنجی که از کاربران تبلت ها در کشورهای آمریکا ، انگلستان و استرالیا در مورد استفاده از تبلت ها صورت گرفته است پرداخته می شود.

نمونه یک تبلت
این نظرسنجی در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۳ صورت گرفته و استفاده از تبلت ها برای سرگرمی با ۵۰% بیشترین میزان کاربرد توسط کاربران را داراست. موارد سرگرمی شامل استفاده از تبلت ها برای انجام بازی ، خواندن کتاب ، گوش دادن به موسیقی و … است.

کاربرد تبلت ها
در رتبه بعدی ، مصارف برقراری ارتباط مانند ارسال ایمیل ، دسترسی به شبکه های اجتماعی و … با ۲۶% قرار دارند. رتبه سوم ، فعالیت های ایجادی مانند ویرایش ویدئوها و وبلاگ نویسی هستند. در نهایت یافتن اطلاعات لازم مانند اطلاعات مربوط به آب و هوا و اخبار ، تحقیق در مورد محصولات و خدمات در رتبه چهارم با ۹% است.
این مطلب برای آن دسته از کاربرانی که تمایل دارند بدانند دارندگان تبلت ها چه استفاده ای از دستگاه همراه خود می کنند در وبلاگ قرار گرفته است.
امیدوارم در صورتی که تمایل دارید از اطلاعات موجود در این مطلب در تحقیقات خود استفاده کنید این مطلب بتواند اطلاعات لازم را برای شما فراهم کند. برای آشنایی بیشتر در مورد آموزش تعمیرات تبلت می‌توانید به این لینک مراجعه نمایید.
منبع : وبلاگ تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ۷۰۱۰