کمربند هوشمند Belty بصورت خودکار دور کمر تنظیم می شود

يکي از جذابيت هاي نمايشگاه CES آن است که علاوه بر ابزارهاي رايج، گجت هاي عجيب و غريب و جالبي در آن رونمايي مي شود که مي توانند زندگي را راحت تر کنند. يکي از اين ابزارها، کمربند هوشمندي است که بصورت خودکار تنظيم مي شود. همراه زوميت باشيد.
بنا به گزارش آکاايران : يکي از گجت هاي عجيبي که در CES امسال به نمايش در آمده، Belty است. کمربند هوشمندي که بصورت خودکار تنظيم مي شود. مثلا اگر حسابي شام ميل کنيد، کمربند به صورت خودکار گشادتر مي شود و اگر پياده روي کرده باشيد، جمع مي شود.
اما علاوه بر اين ها اين کمربند، قابليت هاي جذاب ديگري نيز دارد. مثلا وقتي مدت زيادي پشت ميزتان بدون تحرک باشيد از طريق ويبره به شما اطلاع مي دهد تا کمي از پشت ميز خود فاصله بگيريد. يک اپليکيشن مکمل نيز براي اين کمربند طراحي شده است تا بتوانيد از طريق آن کنترل بهتري روي آن داشته باشيد. تمرکز اپليکيشن روي سلامت کاربر است و حتي اگر در طول روز فراموش کنيد به اندازه ي کافي آب ميل کنيد، به شما يادآوري مي کند. آموزش تعميرات لپ تاپ
جنس اين کمربند از چرم است و در رنگ هاي قهوه اي و مشکي روانه ي بازار خواهد شد. کمربند چرمي بِلتي قرار است با قيمت ??? دلار سال آينده روانه ي بازار مصرفي شود. اين کمپاني وعده داده که تلاش کند محصول را براي فصل خريد پايان سال ???? ارائه کند تا علاقمندان بتوانند آن را تهيه کرده يا به عنوان کادوي سال نو هديه دهند. 

منبع: اکاايران

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ