چگونه گوشی تلفن همراه خود را سریع تر شارژ کنیم

آموزش تعمیرات موبایل -حتما برایتان پیش آمده است که شارژ موبایلتان رو به اتمام باشد، و فقط زمان کمی برای شارژ مجدد آن وقت داشته باشید و باید زودتر حرکت کنید.

موبایل را به شارژ میزنید، و در حالی که عجله دارید چشم به نمایشگر باتری میدوزید تا کمی اضافه شود. ولی خودتان هم میدانید که زمان کافی برای شارژ ندارید...
در ادامه مطلب روش سریع تر شارژ شدن گوشی را آموزش خواهیم داد.

1. اولین کار این است که صفحه نمایش گوشی را هنگام شارژ روشن نکنید زیرا صفحه نمایش بیشترین مصرف باطری را دارد و باعث خواهد شد گوشی شما در زمان کم بیشترین شارژ باطری را دریافت کند.
2. دومین نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که تمامی برنامه های درحال اجرا را ببندید و مطمعن شوید که در پس زمینه برنامه ای در حال اجرا نداشته باشید.
3. یکی دیگر از عواملی که میتواند در شارژ سریعتر کمک زیادی کند، قرار دادن گوشی در حالت Airplane است. این حالت باعث میشود که تبادل اطلاعات بین گوشی و آنتن موبایل که یکی از مصرف کننده های اصلی باطری گوشی است غیر فعال شده و باطری سریع تر شارژ شود. به عنوان مثال اگر 15 دقیقه یا کمتر زمان برای شارژ داشته باشید، بیشترین درصد ممکن را برای شارژ باطری دریافت خواهید کرد.
منبع: سرزمین دانلد