معرفی کامل سیستم عامل iOS 7 اپل

در زیر مطالبی در مورد آموزش تعمیرات موبایل ارائه می دهد. طراحی iOS 7 فقط محدود به تغییرات ساده و جزئی نمی‌شود؛ بلکه اپل این‌بار پا را بسیار فراتر گذاشته و تقریبا جزء به جزء این سیستم‌عامل را دوباره از نو و با سبکی جدید طراحی نموده است. طراحی جدید شامل آیکون‌های تیز‌تر و تخت‌تر، فونت‌های باریک‌تر و اسلاید جدید می‌باشد که برای بازکردن قفل دستگاه استفاده می‌شود. یک کنترل پنل نیز در iOS 7 اضافه شده که در زیر صفحه نمایش قرار دارد و با کشیدن انگشت از پایین صفحه به سمت بالا، کاربر می‌تواند به اکثر مواردی که برای تنظیم دستگاه به آن‌ها نیاز دارد، دست یابد.
اپلیکیشن STOCK به طور کامل، از نو طراحی شده، اپلیکیشن هواشناسی به طرز شگفت انگیزی زیباتر شده و از انیمیشن‌های پویا و جذاب برای نمایش اطلاعات هواشناسی استفاده شده است. قطعا شما نیز با من موافقید که یکی از زیباترین اپلیکیشن‌های هواشناسی موجود متعلق به یاهو می‌باشد. وقتی که با آن کار می‌کنید دوست دارید برای چند دقیقه هم که شده محو طراحی زیبای آن شوید؛ اما انگار اپلیکیشن هواشناسی اپل چیزی از رقیبش کم ندارد و بلکه زیبا تر نیز شده است.
معاون ارشد اپل در بخش طراحی، «جاناتان آیو» معتقد است که در طراحی آیکون‌ها تغییرات اساسی به وجود آمده است؛ رنگ‌های غلیظ و پر رنگ و لعاب‌تر و همچنین رنگ‌های اصلی جایشان را به سایه‌ها و رنگ‌بندی مدرن داده‌اند. طراحی تخت و یک‌دست در iOS 7 کاملا مشهود است، از دکمه‌ها گرفته تا کل بدنه اپلیکیشن‌ها همگی از این سبک بهره برده‌اند و طبق عادت دیرینه اپل، کلیه اجزاء به صورت یکپارچه از یک زبان و حالت طراحی استفاده می‌کنند.
اپل ادعا می‌‌کند که طراحی جدید باعث خواهد شد تا گوشی شما «بزرگتر به نظر برسد» زیرا هر کدام از اپلیکیشن‌ها به بهترین نحو از فضای اختصاص داده شده به خود استفاده می‌کنند. تقویم، پیام‌ها، مرکز بازی و به طور کلی تمامی اپلیکیشن‌های موجود، طراحی تجملاتی و پر زرق و برق را کنار گذاشته و دارای طراحی یک‌دست، تخت و از همه مهم‌تر ساده هستند.
نوار سیگنال کاملا تغییر کرده و در این نسخه از نقاط دایره شکل برای نمایش قدرت سیگنال دریافتی تلفن استفاده می‌شود که کاملا یک‌دست و در نوع خود نوآور محسوب می‌شوند.
تمامی اپلیکیشن‌های اختصاصی آیفون که توسط اپل ساخته شده‌اند و به طور پیش‌فرض در محصولات آن قرار می‌گیرند از حرکات کشویی و مبتنی بر ژست و حالت حرکتی خاص بهره‌ می‌برند. فولدر‌ها اکنون صدها اپلیکیشن را در خود جای می‌دهند.