روش حذف ویروس Jeefo چگونه است؟

آموزش تعمير کامپيوتر- ويروس W32.Jeefo.A يک ويروس قديمي و مربوط به اواسط سال 2006 است. جزء خطرناک ترين ويروس هايي است که در ايران به سرعت منتشر شد و شايد يکي از دلايل مهم آن باز شدن ايميل هاي نا آشنا و همچنين سايت هاي آلوده توسط کاربران بود.

دليل خطرناک بودن آن اين است که بسيار بي سر و صدا و بدون جلب توجه کاربر ، شروع به آلوده نمودن فايل هاي EXE مي کند و وقتي شما آنتي ويروسي بر روي سيستم نصب مي کنيد فايل هاي EXE شما که فايل هاي Setup يا اجرايي برنامه ها و بازي ها هستند را ويروس تلقي کرده و ناتوان در درمان آن هاست و در نتيجه آن ها را پاک مي کند. وقتي هم فايل EXE يک برنامه يا بازي موجود نباشد اجرا شدن آن محال است.
بسيار پيش آمده است که Internet Explorer را نيز از کار انداخته است چرا که آن نيز مانند ساير نرم افزار ها براي اجرا به يک فايل EXE متوسل است.
عليرغم گذشت نزديک به دو سال از تولد اين ويروس هنوز شاهد آلوده شدن صد ها سيستم کامپيوتري در ايران هستيم که البته آنتي ويروس آن نيز ساخته شده است. نرم افزاري کم حجم با قدرت بسيار خوب.
پس از دانلود آن را اجرا و سپس دکمه Accept را بزنيد. با فشردن دکمه Start Scan جستجو براي يافتن اين ويروس در سيستم شما آغاز خواهد شد.

توجه کنيد حتماً از يک آنتي ويروس قوي براي جلوگيري از به وقوع پيوستن چنين خطرات احتمالي استفاده کنيد.
منبع: ميکرو رايانه 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

لوازم جانبی خودرو