با کنار گذاشتن ویندوز XP صد دلار جایزه بگیرید

از هم‌اکنون کمتر از سه هفته تا پايان عمر سيستم‌عامل ويندوز XP باقي مانده است و مايکروسافت همچنان تلاش مي‌کند با ارايه طرح‌هاي مختلف، تمايل کاربران را براي تعويض اين سيستم‌عامل...

از هم‌اکنون کمتر از سه هفته تا پايان عمر سيستم‌عامل ويندوز XP باقي مانده است و مايکروسافت همچنان تلاش مي‌کند با ارايه طرح‌هاي مختلف، تمايل کاربران را براي تعويض اين سيستم‌عامل با نسخه‌هاي جديد افزايش دهد.
حدود ?? سال از عمر ويندوز XP مي‌گذرد و مايکروسافت براي آنکه کاربران را متقاعد کند که اين سيستم‌عامل را کنار بگذارند، به هر يک از آنها ??? دلار هديه مي‌دهد.
بر اين اساس گفته شده است که هرکس از فروشگاه‌هاي مايکروسافت رايانه شخصي جديد مبتني بر سيستم‌عامل ويندوز ? خريداري کند و با اين اتفاق استفاده از ويندوز XP را کنار بگذارد، ??? دلار هديه دريافت خواهد کرد.

البته کارشناسان مي‌گويند که اين طرح چندان پاسخ‌گو نخواهد بود. زيرا کاربران بر اساس آن مجبورند از يک ليست محدود رايانه شخصي جديد را انتخاب کنند و علاوه بر اين، تمام رايانه‌هاي خريداري شده بايد دست‌کم ??? دلار قيمت داشته باشند.
اين طرح از تاريخ ?? مارس آغاز شده است و تا تاريخ ?? ژوئن ???? ادامه دارد و تنها در فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي و آنلاين مايکروسافت به اجرا درمي‌آيد.
مايکروسافت گفته که اين طرح شامل خريد‌هاي قبلي کاربران نمي‌شود و طي آن هيچ امکاني براي ارسال رايگان محصولات سنجيده نشده است و به همين خاطر هر شخص موظف است به صورت حضوري در آن شرکت کند. آموزش تعمير laptop

پيش از اين هم مايکروسافت طرح ديگري را به مرحله اجرا رسانده بود که بر اساس آن کاربران به‌ازاي بازنشسته کردن هر رايانه مبتني بر ويندوز XP و جايگزين کردن آن با رايانه جديد کارت هديه ?? دلاري جايزه مي‌گرفتند.
گفتني است که شرکت مايکروسافت در تاريخ ?? آپريل ???? سيستم اصلي پشتيباني از ويندوز XP موسوم به Mainstream Support را بازنشسته کرد و هم‌اکنون در نظر دارد از تاريخ ? آوريل ???? پشتيباني خود بر اساس سيستم Extended Support را نيز خاتمه بخشد.
منبع: اکاايران 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ