رقابت برای جدیدترین مادربوردهای گیگابایت و جوایز نقدی

کمپاني گيگابايت که يکي از برترين و شناخته شده ترين توليدکنندگان مادربورد و کارت هاي گرافيکي دنيا است، از جديدترين مسابقات Gigabyte Target OC مخصوص اورکلاکرها رونمايي کرده است.
بنا به گزارش آکاايران : مسابقات Gigabyte Target OC که در ما ه هاي نوامبر و دسامبر (?? آبان تا ? دي ماه) با حضور برترين اورکلاکرهاي دنيا و به ميزباني سايت HWBOT.org برگزار مي شود، با جوايز نقدي ارزنده و همچنين مادربوردهاي سري Z170 گيگابايت همراه خواهد بود. در اينم مسابقه شرکت کنندگان موظف اند با استفاده از Intel Extreme tuning Utility و Geekbench 3 به هدف هايي از پيش تعيين شده برسند که هر هفته در رده هاي Ambient و Exterme تعيين مي شوند. اورکلاکرها در انتخاب مادربورد خود از ميان تمامي محصولات گيگابايت با هر چيپ ستي آزاد هستند.
از ميان شرکت کنندگان افرادي که يک رتبه ي اول جهاني کسب کنند فرصت برنده شدن جوايزي مانند مادربورد هاي GIGABYTE Z170X-Gaming 3 و GIGABYTE Z170X-SOC FORCE و همچنين جايزه نقدي ??? دلاري را دارند. در پايان مسابقه و در جريان يک قرعه کشي، يک فرد خوش شانس از ميان تمام کساني که در زير رده هاي مختلف در رده ي کولينگ شرکت کرده اند، برنده ي ??? دلار وجه نقد و يک مادربورد GIGABYTE Z170X-Gaming G1 خواهد بود. آموزش تعميرات لپ تاپ
در انتها نگاهي دقيق تر به جوايز اين مسابقه مي اندازيم:
به برندگان هر يک از ? شاخه ي Ambient يک مادربورد GIGABYTE Z170X-SOC FORCE اهدا خواهد شد.
جايزه ي نقدي ??? دلاري به فردي که يک رتبه ي اول جهاني کسب کند اهدا خواهد شد. شرايط الزامي: فرد مي بايست در ? زير شاخه و در هر کدام با ? بنچمارک نتايج ثبت کرده باشد. جايزه پس از اتمام مسابقه اهدا خواهد شد.
تمام افراد شرکت کننده در هر زير شاخه اي از اين مسابقه، واجد شرايط شرکت در قرعه کشي ??? دلار وجه نقد و يک مادربورد GIGABYTE Z170X-Gaming G1 خواهند بود.
منبع: اکاايران 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ