رونمایی از گیرنده و پلتفرم IPTV ایکس ویژن توسط مادیران

شرکت ماديران يکي از توليد کنندگان سخت افزار در ايران از دستگاه گيرنده IPTV برند X.Vision رونمايي کرد. اين دستگاه در سه نسخه به بازار ارائه مي شود و کار توليد 100 درصدي نرم افزار و سخت افزار آن در ايران انجام شده است. با زوميت همراه باشيد.
تلويزيون اينترنتي,ايکس ويژن,ماديران,IPTV,XVision
آکاايران: رونمايي از گيرنده و پلتفرم IPTV ايکس ويژن توسط ماديران
کاميار فتحي مدير IPTV شرکت ماديران در اين نشست خبري، درباره اين فناوري توضيح داد که با استفاده از IPTV مي تواند تصاوير و فايل هاي صوتي و ويديويي را براي کاربر ارسال کرد تا کاربر بتواند بر اساس سليقه و نياز خود، برنامه هاي مورد نيازش را تماشا يا گوش کند. اين تلويزيون علاوه بر اين مي تواند کار بخش زنده را از طريق استريمينگ نمايش دهد. البته از تفاوت هاي اين فناوري با تلويزيون معمولي، مي توان به تعاملي بودن و حق انتخاب ببيننده اشاره کرد.
فتحي در مورد گيرنده IPTV اين شرکت با برند X.Vision اعلام کرد که سخت افزار و پلتفرم اين دستگاه به صورت کامل در ايران توليد مي شود. البته سيستم عامل اين دستگاه اندرويد است که توسط ماديران شخصي سازي شده است. آموزش تعمير laptop
دستگاه IPTV (تلويزيون اينترنتي) ايکس ويژن 3 پورت USB، يک درگاه کارت حافظه SD، يک پورت HDMI، يک درگاه LAN و WiFi دارد که مي تواند از طريق بي سيم يا باسيم به شبکه اينترانت و اينترنت وصل شود. سيستم عامل اين دستگاه اندرويد است که برنامه ها و راهنماهاي آن دو زبانه (فارسي/انگليسي) طراحي شده است. روي گيرنده اينترنت تلويزيوني ايکس ويژنن برنامه هاي اينترنت، فيلم درخواستي، راديو، رسانه، سبد خريد، بازي، بانک، مذهبي، راهنما، پيام رسان اطلاعات عمومي و هواشناسي نصب شده است و در کنار اين برنامه ها کاربر مي تواند اپليکيشن هاي اندرويد دلخواه خود را نصب کنند.