دکمه پاور گوشی یا تبلت را فشار داده و نگه دارید

مانند ساير سيستم عامل‌ها، اندرويد نيز گاهي اوقات به حالت فريز سخت درآمده و دير پاسخ مي‌دهد. اگر اندرويد به طور کامل فريز شود، ممکن است دستگاه شما روشن شود اما صفحه نمايش هيچ چيز را نشان نمي‌دهد، زيرا سيستم عامل فريز شده و به فشار دکمه‌ها پاسخي نمي‌دهد.

در اين موقع براي رفع حالت فريز، بايد يک ريست اساسي انجام دهيد که اينکار به چرخه پاور نيز شهرت دارد. انجام اين عمل باعث مي‌گردد تا گوشي يا تبلت به طور کامل از منبع تغذيه بي‌بهره شده و اجبارا خاموش شود و سپس مجددا بوت گردد.

در يک تلفن‌هوشمند يا تبلت اندرويدي، که از باتري قابل تعويض بهره مي‌برد، مي‌توانيد با خارج نمودن باتري و جا زدن آن پس از ?? ثانيه، دستگاه را روشن کنيد. آموزش تعميرات تبلت

اما در اغلب تبلت‌ها يا گوشي‌هاي مدرن امروزي که امکان دسترسي به باتري در آن‌ها وجود ندارد، بايد دکمه پاور را فشرده و براي مدتي نگه داريد تا عمليات خاموش شدن کامل و روشن شدن مجدد صورت پذيرد. البته لازم به ذکر است که در برخي دستگاه‌ها و يا برخي حالات خاص امکان دارد نياز به نگه داشتن دکمه پاور براي مدت طولاني‌تري، مثلا ?? يا ?? يا حتي بيشتر باشد. اينکار سبب مي‌شود تا انتقال نيرو از باتري به دستگاه کاملا قطع شده و سپس مجددا از ابتدا بوت شود. در چنين شرايطي مشکل فريز شدن به احتمال خيلي زياد رفع خواهد شد. 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ